FA EN

KOOSHAN

اخبار

News

  • شما اینجا هستید:
  • خانه
  • لیست اخبار
Image

08

اردیبهشت

1401

توزیع شیر مدارس راه حل افزایش سرانه مصرف شیر


همانطور که به فصل تابستان نزدیک میشویم درجه هوا در حال افزایش است و با افزایش دما میزان تولید شیر کم میشود .همین امر باعث شده است تا آقای سید محمدرضا بنی طبا سخنگوی انجمن صنایع لبنی اعلام کند: با گرم شدن هوا، عرضه شیرخام به سبب کاهش شیردهی گاوها کم می شود که این امر در تحریک قیمت شیر و در نهایت محصولات لبنی بی تاثیر نیست.


سرانه مصرف شیر....

توزیع شیر مدارس راه حل افزایش سرانه مصرف شیر
Image

25

فروردین

1401

وجود شفافیت در مواد اولیه مصرفی صنعت لبنیات-چربی گیاهی مجاز است ؟


وجود اطلاعات کافی از روند تولید و مواد اولیه صنایع غذایی همواره بحثی چالش برانگیز بوده است . شفافیت اطلاعات حق مصرف کننده است و در همین راستا صنعت لبنیات در اطلاعیه ای بر لزوم آگاهی مصرف کننده تاکید می کند تا اطمینان خاطر را برای مصرف کنندگان ایجاد نماید .
بر همین اساس توجه شما را به گزارشی که در مجله میکروسکوپ از روند استفاده از چربی های گیاهی در برخی مواد لبنی انجام....

وجود شفافیت در مواد اولیه مصرفی صنعت لبنیات-چربی گیاهی مجاز است ؟
Image

17

بهمن

1400

Kooshan Dairy company


Dairy company is a company that produces low-fat or high-fat pasteurized milk, yogurt and other dairy products.
Kooshan in IRAN, Khorasan razavi, Kashmar is a dairy company. Fakhr Tarshiz Industrial Group distributes dairy products under the Kooshan brand.
The purpose of establishing the Kooshan brand is to supply healthy and high quality products by using the agricultural and livestock capabilities of the region in the field of dairy and other agricultural conversion products in the....

Kooshan Dairy company
Image

20

آذر

1400

بازدید رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از کارخانه کوشان

دهم آذر همزمان با روز مجلس کارخانه کوشان میزبان رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی به همراه معاون وزیر و مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی کل کشور بود .
مسئولان پس از باردید از محیط کارخانجات لبنی کوشان ،محصولات و خط تولید ساعتی را با مدیران و برخی از همکاران کارخانه کوشان سپری کردند و در این جلسه در مورد مشکلات تولید لبنیات در منطقه و کشور و وضعیت صنایع در کاشمر گفتگوهایی انجام....

بازدید رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از کارخانه کوشان
Image

20

آبان

1400

میزان آب در قالب های پنیر


پنیر به شکل های مختلف در بازار وجود دارد .برخی پنیرها برای نگهداری باید در آب پنیر یا آب نمک قرار داده شوند . برخی پنیرهای بسته بندی نیز شامل این نوع پنیرها میشوند و بعد از بسته بندی مقداری اب پنیر نیز داخل بسته بندی وجود دارد .اما این میزن آب تا چه اندازه باید باشد و آیا میزان آب زیاد پنیر در بسته بندی ها نشانه تقلب در ان است .
مصاحبه ای....

میزان آب در قالب های پنیر
Image

13

مهر

1400

خرید عمده پنیر پیتزا در واحد لبنی کوشان

در بین محصولات لبنی ، پنیر پیتزا از کاربرد های زیادی در صنایع غذایی برخوردار است .بسیاری از صاحبان رستوران های مدرن و فست فود ها در تهیه بسیاری از ساندویچ ها و رسپی ها مخصوصا پیتزا از انواع پنیر پیتزا استفاده می کنند .

بنابراین وجود پنیر پیتزای مرغوب و فرآوری شده برای آنها بسیار قابل اهمیت است .

شرکت لبنی فخر ترشیز تولید کننده محصولات لبنی کوشان و واحد نمونه سال....

خرید عمده پنیر پیتزا در واحد لبنی کوشان
Image

06

مهر

1400

روز جهانی شیر مدرسه

 

به مناسبت روز جهانی شیر مدرسه
ما در صنایع لبنیات کوشان با تجربه تولید شیر روزانه مدارس در منطقه های زیادی از خراسان به مناسبت روز جهانی شیر مدرسه که توسط سازمان جهانی غذا (فائو ) آخرین چهارشنبه ماه سپتامبر(7 مهر 1400 ) در هر سال نامگذاری شده است ،میخواهیم درباره اهمیت توزیع شیر در مدارس صحبت کنیم .

اهمیت توزیع شیر در مدارس


مهمترین....

روز جهانی شیر مدرسه
Image

11

خرداد

1400

روز جهانی شیر


در میان بیماری همه گیر کرونا ، روز جهانی شیر 2021 با موضوعی با تمرکز بر پایداری در بخش لبنیات همراه با توانمند سازی محیط زیست ، تغذیه و اقتصادی - اجتماعی جشن گرفته می شود
روز جهانی شیر هر ساله در تاریخ 1 ژوئن برگزار می شود تا اهمیت شیر به عنوان یک ماده غذایی جهانی را گسترش دهد. هدف اصلی این روز تمرکز بر فعالیتهایی است که به بخش لبنیات مرتبط هستند. روز....

روز جهانی شیر
Image

05

بهمن

1399

راهکاری برای افزایش ماندگاری لبنیات صادراتی


 رییس پژوهشکده سامانه‌های حمل و نقل فضایی پژوهشگاه فضایی ایران با اشاره به دستیابی این پژوهشکده به نانو پوشش‌های مقاوم در برابر حرارت برای سپرهای حرارتی ماهواره‌ها گفت: قرار است این فناوری در صنعت بسته‌بندی و پتروشیمی به کار گرفته شود.

 وی با بیان اینکه این سپرها در پیشرانش‌های فضایی استفاده می‌شوند، خاطر نشان کرد: این نانو مواد به عنوان پوشش‌ مورد استفاده قرار گرفت و در این مطالعات از این نانو پوشش‌ها....

راهکاری برای افزایش ماندگاری لبنیات صادراتی
Image

04

دی

1399

تولید استارتر ماست با ذائقه ایرانی

یکی از شرکت‌های دانش بنیان با استفاده از سویه‌های باکتری بومی استارترهای ماست را عرضه کردند که به گفته آنها کاربرد آن در صنایع لبنی موجب تولید ماست‌هایی با ذائقه ایرانی خواهد شد.

به گزارش ایسنا سحر بهمنی، مدیر عامل این شرکت‌ دانش بنیان مستقر در پارک فناوری پردیس در مراسم رونمایی از محصولات این پارک که صبح امروز با حضور معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری آغاز به کار کرد، گفت: این شرکت در....

تولید استارتر ماست با ذائقه ایرانی