FA EN

KOOSHAN

اخبار

News

  • شما اینجا هستید:
  • خانه
  • لیست اخبار
Image

20

آبان

1400

میزان آب در قالب های پنیر


پنیر به شکل های مختلف در بازار وجود دارد .برخی پنیرها برای نگهداری باید در آب پنیر یا آب نمک قرار داده شوند . برخی پنیرهای بسته بندی نیز شامل این نوع پنیرها میشوند و بعد از بسته بندی مقداری اب پنیر نیز داخل بسته بندی وجود دارد .اما این میزن آب تا چه اندازه باید باشد و آیا میزان آب زیاد پنیر در بسته بندی ها نشانه تقلب در ان است .
مصاحبه ای....

میزان آب در قالب های پنیر
Image

13

مهر

1400

فروش عمده پنیر پیتزا در واحد لبنی کوشان

در بین محصولات لبنی ، پنیر پیتزا از کاربرد های زیادی در صنایع غذایی برخوردار است .بسیاری از صاحبان رستوران های مدرن و فست فود ها در تهیه بسیاری از ساندویچ ها و رسپی ها مخصوصا پیتزا از انواع پنیر پیتزا استفاده می کنند .

بنابراین وجود پنیر پیتزای مرغوب و فرآوری شده برای آنها بسیار قابل اهمیت است .

شرکت لبنی فخر ترشیز تولید کننده محصولات لبنی کوشان و واحد نمونه سال....

فروش عمده پنیر پیتزا در واحد لبنی کوشان
Image

06

مهر

1400

روز جهانی شیر مدرسه

 

به مناسبت روز جهانی شیر مدرسه
ما در صنایع لبنیات کوشان با تجربه تولید شیر روزانه مدارس در منطقه های زیادی از خراسان به مناسبت روز جهانی شیر مدرسه که توسط سازمان جهانی غذا (فائو ) آخرین چهارشنبه ماه سپتامبر(7 مهر 1400 ) در هر سال نامگذاری شده است ،میخواهیم درباره اهمیت توزیع شیر در مدارس صحبت کنیم .

اهمیت توزیع شیر در مدارس


مهمترین....

روز جهانی شیر مدرسه
Image

11

خرداد

1400

روز جهانی شیر


در میان بیماری همه گیر کرونا ، روز جهانی شیر 2021 با موضوعی با تمرکز بر پایداری در بخش لبنیات همراه با توانمند سازی محیط زیست ، تغذیه و اقتصادی - اجتماعی جشن گرفته می شود
روز جهانی شیر هر ساله در تاریخ 1 ژوئن برگزار می شود تا اهمیت شیر به عنوان یک ماده غذایی جهانی را گسترش دهد. هدف اصلی این روز تمرکز بر فعالیتهایی است که به بخش لبنیات مرتبط هستند. روز....

روز جهانی شیر
Image

05

بهمن

1399

راهکاری برای افزایش ماندگاری لبنیات صادراتی


 رییس پژوهشکده سامانه‌های حمل و نقل فضایی پژوهشگاه فضایی ایران با اشاره به دستیابی این پژوهشکده به نانو پوشش‌های مقاوم در برابر حرارت برای سپرهای حرارتی ماهواره‌ها گفت: قرار است این فناوری در صنعت بسته‌بندی و پتروشیمی به کار گرفته شود.

 وی با بیان اینکه این سپرها در پیشرانش‌های فضایی استفاده می‌شوند، خاطر نشان کرد: این نانو مواد به عنوان پوشش‌ مورد استفاده قرار گرفت و در این مطالعات از این نانو پوشش‌ها....

راهکاری برای افزایش ماندگاری لبنیات صادراتی
Image

04

دی

1399

تولید استارتر ماست با ذائقه ایرانی

یکی از شرکت‌های دانش بنیان با استفاده از سویه‌های باکتری بومی استارترهای ماست را عرضه کردند که به گفته آنها کاربرد آن در صنایع لبنی موجب تولید ماست‌هایی با ذائقه ایرانی خواهد شد.

به گزارش ایسنا سحر بهمنی، مدیر عامل این شرکت‌ دانش بنیان مستقر در پارک فناوری پردیس در مراسم رونمایی از محصولات این پارک که صبح امروز با حضور معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری آغاز به کار کرد، گفت: این شرکت در....

تولید استارتر ماست با ذائقه ایرانی
Image

13

آبان

1399

دولت مسئولیت افزایش قیمت در محصولات لبنی را بر عهده بگیرد

با توجه به افزایش نرخ محصولات لبنی توضیحاتی که در زیر به آن اشاره شده برگرفته از انجمن صنایع فراورده های لبنی است که بدون کم و کاست نقل شده است :سخنگوی انجمن صنایع فرآورده‌های لبنی ایران ضمن انتقاد از بی‌توجهی مسئولان به مشکلات تولیدکنندگان محصولات لبنی تاکید کرد، دولت باید مسئولیت افزایش قیمت در محصولات لبنی را برعهده بگیرد.


به گزارش خبرگزاری صنایع، در....

دولت مسئولیت افزایش قیمت در محصولات لبنی را بر عهده بگیرد
Image

07

آبان

1399

تاثیر کرونا بر صنعت لبنیات


کرونا و ویروس کوید19 با آمدنش و همه گیری که دارد تاثیرات زیادی را بر روی اغلب صنایع غذایی گذاشته است . در این میان صنایع لبنی نیز از این تاثیر منفی بی بهره نبوده اند . بخشی از تاثیرات منفی ویروس کرونا بر صادرات و واردات محصولات لبنی است که در اکثر کشورها به شدت کاهش یافته است . برخی دیگر به دلیل ناآگاهی ها در مورد مصرف لبنیات در این شرایط است .
....

تاثیر کرونا بر صنعت لبنیات
Image

03

آبان

1399

تولید کره نیازمند مصرف لبنیات کم چرب در بین مردم

کره در طبقه بندی لبنیات در دسته لبنیات پرچرب قرار میگیرد . همانطور که میدانید تولید کره در کشور کافی نیست و  بخشی از نیاز کره کشور از خارج وارد میشود . به علت بالارفتن دلار قیمت کره وارداتی برای مردم بسیار گران می باشد . بنابراین چندی است که نهاد های مربوطه تصمیم به فراهم آوردن شرایط تولید کره در داخل کرده اند .


نظریه های متفاوتی برای تولید کره در این روزها....

تولید کره نیازمند مصرف لبنیات کم چرب در بین مردم
Image

09

مهر

1399

مدعیان طب سنتی موجب کاهش مصرف لبنیات در کشور شده اند


به نقل از خبرگزاری ایرنا - رئیس انستیتو تغذیه و صنایع غذایی گفت: مصرف لبنیات برای رشد و استحکام استخوانها و پیشگیری از بیماری‌های اسکلتی ضروری است. مصرف آن در ایران حدود نصف میانگین جهانی است اما گرانی و تورم از یک طرف و حرف‌های غیر علمی برخی مدعیان طب سنتی باعث سیر نزولی مصرف این ماده غذایی ضروری شده است.

در روزهای گذشته نایاب شدن و بعد از آن گرانی کره....

مدعیان طب سنتی موجب کاهش مصرف لبنیات در کشور شده اند